תפריטיםנווט אלינוצור קשר

איך לתכנן אירוע שהאורחים שלכם לא ישכחו

החיים מזמנים לנו סיבות רבות ליצור אירועים משמחים, שיקרבו לבבות, יאחדו משפחות, ויאפשרו, לאנשים שלא נפגשו זה זמן רב למצוא סיבה טובה, להקדיש ערב אחד לאירוע המיוחד. ולכן אין זה פלא, שכל אירוע באשר הוא, בין אם מדובר בברית מילה, בר מצווה, בת מצווה, חתונה ,או אפילו אירוע חברה, יוצר מתח ולחץ רב בזמן ההתארגנות וההכנות לקראתו. איך לתכנן אירוע מוצלח במסעדה? אספנו עבורכם מספר טיפים חשובים, שיעזרו לכם לצלוח את הערב בסיפוק והנאה.

מהם הפרמטרים המרכזיים לבחירת המקום? 

לאחר ביצוע סקר שוק ראשוני דרך מכרים ואתרי אינטרנט, גשו למקום שהומלץ לקיום אירועים בצפון, הכירו את הנפשות הפועלות, אנשי המקצוע ושותפיהם לעשייה, למדו את התפריטים במטבח, ואפילו בקשו טעימה, עדיף להגיע ביום בו מתקיים אירוע במקום, בו תוכלו להיות ערים לאופן ההתנהלות והאווירה. 

בחרו במקום, שעונה לכל הציפיות והדרישות שלכם, מיקום, מחיר, סגנון, אווירה, תוספות וצ'ופרים, אמצעי מולטימדיה, ניקיון ומגוון. 

בחירת המיקום

למיקום יש כוח רב בהצלחת הערב, מיקום מוצלח לקיום אירועים בצפון יכול לבוא לידי ביטוי בנגישות גבוהה, הן מבחינת תחבורה פרטית, והן מבחינת תחבורה ציבורית, מקום המאפשר אווירה אקסקלוסיבית ושקטה, פרטיות, מקום המאפשר להכיל את כל המשתתפים שלכם, ולתת להם אופציות ישיבה וסגנון מגוונות. 

זמן האירוע

אחד הפרמטרים המרכזיים להצלחת האירוע היא העיתוי, שבו הוא מתקיים. ביום, שבו תחליטו על מקום אירועים בצפון, תוכלו גם לקבוע את המועד בו יתקיים האירוע יחד עם מנהל המקום, או בעל תפקיד מטעמו.

טיפים לבחירת זמן האירוע :

הגיעו מגובשים לגבי טווח תאריכים, לעיתים, קיימת איזושהי סברה, שאירועים ביום חמישי נוחים ואידיאלים, אך אירוע מוצלח יהיה מבורך בכל יום בשבוע. לעיתים, תהיו מופתעים מפערי המחיר והזמינות, לתאריכים, שמציעה מסעדת אירועים עבורכם, ולכן חשוב להישאר פתוחים לכך.

היקף האירוע

אחת הסוגיות המלחיצות ביותר היא כמות המוזמנים, שיוזמנו לאירוע, שיקבעו את ההיקף שלו. אירוע עתיר מוזמנים דורש מנהלות רבות, שיגבו אנרגיה והתעסקות רבה. התחשבות בסדר ישיבה, אינטריגות, נגישות לבעלי צרכים מיוחדים, מי ישב קרוב לבמה, אישורי הגעה, וכמובן חלוקת הזמנות, טלפונים ותיאומים מקדימים. חשוב, שבעלי האירוע יהיו מעורבים ככל הניתן ברשימת המוזמנים, ילקטו מידע חיוני, שיאפשר להתאים עבורם את האירוע באופן מיטבי כמו העדפות קולינריות והרכב הגעה, בדקו עם מסעדת אירועים בצפון, אם קיימות אופציות ישיבה מגוונות כמו שולחנות אבירים, לאונג'ים למיניהם, או אולי ישיבה חופשית ללא הושבה מובנית. כל אלה יחסכו כאב ראש רב, ויבטיחו אירוע באווירה נינוחה וקלילה. 

ולסיכום, על אף ההכנות הרבות, הכרוכות באירוע, תמיד טוב יהיה לסיים אותו בתשורה קטנה, כאות הוקרה על ההגעה והמאמץ. בחרו בשי קטן, שלא עולה על עשרות שקלים בודדים, כמו סוקולנט, עציץ, צרור שוקולד דרז'ה, או אולי הפעלה מעניינת כמו ציורי קריקטורות, עמדות צילום, איפור וכדומה. מזכרת קטנה כתשורה, תשאיר את הרושם הנכון בקרב אורחיכם.

  • בקבוקי יין שכובים על מדף | מסעדת אדלינה
  • כוסות יין במדף | מסעדת אדלינה


קיבוץ כברי  049523707