תפריטיםנווט אלינוצור קשר

מסעדות בשרים – לחובבי בשר שמבינים עניין 

עולם המסעדנות הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות בישראל. המגמה הקולינרית החדשה שפרצה לתודעתם של הישראלים מובילה מהפכה של ממש בתחום האוכל.

יותר ויותר שפים מבינים את הצורך ההולך וגובר הזה של ישראלים במסעדות טובות וזה מה שהוביל בעלי מסעדות רבים להתמקצע דווקא בבשר.

אתם וודאי שואלים את עצמכם, מדוע והסיבה לכך ברורה: לצד מגמת השיפור באוכל ולצד התרבות הקולינרית שמתפתחת בארץ, חשוב מאוד גם לשים דגש על מסעדות בשרים.

לא רק בארגנטינה מותר להם ליהנות מבשר איכותי, גם לנו בארץ יש בשר לא פחות טוב ומעבר לזה, שפים מקצועניים שמתמחים בבשר ויודעים בדיוק מה הם עושים.

חוויה קולינרית בלתי נשכחת

יש הרבה מאוד מסעדות בשרים טובות לחובבי בשרים שמבינים עניין ואם תדעו לבחור נכון, תזכו ליהנות מחוויה קולינרית בלתי נשכחת, שתשאיר אתכם פעורי פה, תרתי משמע.

מבין מגוון מסעדות הבשרים בארץ, נתייחס למסעדות בשרים בצפון, שכן תתפלאו לשמוע אבל דווקא בצפון הארץ ולא במרכז, תוכלו למצוא מסעדות בשרים איכותיות במיוחד.

הסיבה לכך שמסעדות הבשרים הטובות ביותר נמצאות דווקא בצפון היא הטריות של המזון. מה זה אומר? יש הרבה מאוד חוות גידול פרטיות בצפון הארץ, שמגדלות את החיות שם בתנאים הרבה יותר טובים מאשר במרכז הארץ.

השטחים הרחבים בצפון מאפשרים להעניק לכל חיה תנאי גידול אידיאליים, מה שמאפשר בבוא העת לקבל בשר איכותי וטעים יותר מאשר בעלי חיים שגודלו בתנאים טובים פחות.

מעבר לזה, השפים בצפון הארץ מאוד אוהבים בשר וברגע שמישהו מאוד אוהב משהו, הוא בהכרח עושה אותו טוב יותר מאחרים. השאלה היא איך בוחרים מסעדת בשרים טובה בצפון?

איך בוחרים מסעדה טובה?

הקריטריון הראשון לבחירה של מסעדת בשרים איכותית בצפון הארץ הוא טיב המזון. אתם מוכרחים לוודא שמכינים את כל האוכל רק מבשר טרי ושהשפים יודעים מה הם עושים. זה אומר בשר שנשחט באותו יום ומעבר לזה, שנעשה במידה הנכונה עם הטעמים הנכונים.

מסעדת בשר טובה מגישה את כל סוגי הנתחים ויותר מזה, היא מאפשרת לכם לבחור בעצמכם את הנתח מתוך מגוון הנתחים. זה אומר מקום שמאפשר לכם לראות בעצמכם את האוכל, כמו לדוגמא אופציה של מטבח פתוח, או מקרר בשרים שמוצג לנגד עינכם.

בנוסף, מומלץ מאוד לבחור מסעדה שיש לה גם נוף יפה, כיוון שאם כבר הגעתם לצפון הארץ המשגע, אז עדיף שתאכלו מול הנוף וכמובן, כדאי לשלב גם יין בארוחה.

יותר מזה, האווירה במסעדות הבשרים בצפון הארץ היא משהו שאסור לכם לוותר עליו, שכן משהו בשילוב בין השפים המובילים לבין האותנטיות של הצפון, הופך את כל החוויה למשהו אחר, שונה ומפנק.

ליהנות מטעמים שאין בשום מקום אחר

 בשורה התחתונה, אם אתם מגדירים את עצמכם כחובבי בשרים שמבינים עניין, אתם פשוט מוכרחים לאכול באחת ממסעדות הבשרים המובילות בצפון הארץ. כך תוכלו לספק לעצמכם חוויה מושלמת גם בהיבט האוכל, גם בהיבט הנוף וגם מבחינת האווירה.  

  • מנת סטייק צלוי עם ברוקולי ועגבניות שרי | מסעדת אדלינה


קיבוץ כברי  049523707